Hesap Oluştur

Şifremi Unuttum?

Hakkımızda

Zümrüt Asansör San. Tic. Ltd. Şti., 1983 yılında kurulmuştur. Kuruluş öncesiyle beraber asansör sektöründe tam 40 yıllık birikim ile Türkiye’de Ankara ve Antalya   illerinde hizmet vermektedir. her tip ve kapasitede asansörlerin projelendirilmesi, insan ve yük asansörleri, hidrolik asansörler, araç asansörleri ve özel asansör tesisleri sistemlerinin üretimi montajı, revizyonu, bakım ve arıza hizmetleri sunumu faaliyetleri konularında uzman bir kuruluş olan şirketimiz, Kalite ve hizmet çıtamızı yükseltecek "TS EN ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemleri Belgesi, Uluslararası standartlara uygunluk CE  belgesine ve her türlü belgeye sahiptir. 

Sektörümüzde ki teknolojik ve teknik gelişmeleri takip ederek müşterilerimizin güvenliği ve memnuniyeti için çabalıyoruz. Teknolojik üretim, güvenlik, kaliteli hizmet, rekabetçi fiyat ve müşteri memnuniyeti temel çalışma prensiplerimizdir.

Uzman teknik elemanlarımız, gelişen teknolojiye uygun teknik ekipman ve ürün çeşitlerimiz ile kaliteli ve güler yüzlü teknik servisi ayağınıza getiriyoruz. Klasikleşmiş ve genelleşmiş ihtiyaçlar ve çözümlerle yetinmek yerine projeye özel teknikler ve çözümler üretiyoruz. Bunun için de olanaklarımızın tümünü en ileri düzeyde harekete geçirecek üstün kaliteli ürünler elde edilmesi için çalışıyoruz.

"Önce insan sağlığı" prensibimizden ödün vermeyerek, dünya standartlarında üretim yapabilme özelliğimizle hafızalarda yer alıyoruz.

Zümrüt Asansör Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. olarak, başarı çıtamızın her geçen gün yükselmesini bizimle işbirliği yapan müşterilerimize, mühendislerimize ve tüm teknik elemanlarımıza borçluyuz.

TOP